Log in
X

Company Name

Erwin Company

Phone Number

0037745621721

Company Place

Tiranë

Ndihmse ne Administrate (F)

Ndihmse ne Administrate (F)

Information

Publish Date

06.06.2019

End Date

20.06.2019

Categories

Administratë

Job Places

Tiranë

Job Description

Ne jemi prej companys Erwin Company Tirane jemi te interesuar per nje Ndihmse ne Administrate (F) per fatura hyrje dhe dalje punojm me transport nderkombetare te mallrave zyret i kem ne tirane afer ambasades te amerikes nr telefonit 0037745621721 whatcap ose viber per me shum info

paga është 400 euro + përqindje dhe në qofse ka patenten B mundet me vozit edhe makinen e kompanise

 

Expired

Share

Advertising