Log in
X

Company Name

ZM Finanzen

Phone Number

+38345292968 & +38345588890

Company Place

Prishtinë

Call Agent ne gjuhen Gjermane (25)

Call Agent ne gjuhen Gjermane (25)

Information

Publish Date

20.06.2019

End Date

20.07.2019

Categories

| Call Center

Job Places

Prishtinë

Job Description

ZM Finanzen eshte ne kerkim te 25 vendeve te lira te punes, ne poziten Call Agent ne gjuhen Gjermane,

Kushtet e punes:

  • Te ket njohuri te mire te gjuhes Gjermane
  • Te jet i gatshem te punoj ne shoqeri dhe ne grup
  • Te jet i motivuar dhe ti vleresoj aftesit e veta

Qka ofrojm ne

  • Ne ofrojm rrogen fikse 500 euro + bonuse ditore dhe javore ne gjdo shitje
  • Orari i punes E hane - e Premte 11:00 - 19:00
  • Te shtunen varesisht nga puna e mbetur javore
  • Ofrojm nje atmosfer te mire pune dhe me njerez serioz

ZM Finanzen ju mirpret

+38345292968

+38345588890

zm.finanzen@gmail.com

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook