Log in
X

Company Name

Kompania Arta

Phone Number

Company Place

Fushë Kosovë

Dizajner/e Grafik (1)

Dizajner/e Grafik (1)

Information

Publish Date

04.02.2020

End Date

18.02.2020

Categories

IT & Dizajn

Job Places

Prishtinë

Job Description

Kompania Arta shpall konkurs për 1 punëtore.
Orari i plote dhe mundesi gjysme orari.

  1. Dizajner/e Grafik (1 Pozite)

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Njohje ne Corel ose Illustrator (pune ne makine laserike)
  • Njohje bazike ne Photoshop
  • Sjellje e mirë dhe të shpreh interesim rreth punës

Kushtet:

  • Mosha prej 18 deri në 25 vjeç (Të dy gjinitë)
  • Shkolla e mesme e përfunduar (Përparësi kan ata/ato të cilet e kan ndjekur shkollen e mesme te arkitekturës dhe dizajni grafik).

Praktika zgjatë 1 muaj me pagesë dhe nëse kandidati tregon aftësi dhe interesim për punë atëher vazhdohet me rrogë të plotë.

Kompania Arta gjindet ne Prishtine, Emshir ne Kompleksin e Kompanive Kosovatex.

Të interesuarit të dërgojne CV në email adresen arta_shkupolli@hotmail.com dhe vetëm ata që zgjedhen për interviste do të lajmrohen.

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook