Log in
X

Company Name

O.T Capital

Phone Number

+38649365160

Company Place

Prishtinë

Agjent ne gjuhen Gjermane

Agjent ne gjuhen Gjermane

Information

Publish Date

11.02.2020

End Date

11.03.2020

Categories

Call Center

Job Places

Prishtinë

Job Description

Rreth kompanise:

O.T Capital eshte një kompani nderkombetare ne fushen e telekomunikimit e cila eshte në rritje dhe në kërkim të njerëzve me vlera dhe njerëz me ambicie që duan të rriten profesionalisht dhe të ndertojne karrieren e tyre.

Ne ofrojme:

Kushte shume te mira te punes, ambient te ngrohte dhe trajnime profesionale.

Per te permbushur kerkesat e klienteve tane ne jemi duke kerkuar:

Agjent ne gjuhen Gjermane

Kualifikimet/Kërkesat:

  • Njohje te Gjuhes Germane,
  • Shkathtesi komunikimi
  • Eksperienca ne shitje perben avantazh
  • Fleksibilitet dhe pune ne grup
  • Energjetik dhe I motivuar

Orari I punes:

Full time 10:00-19:30
Part time 14:30 – 19:30

Apliko duke dërguar Cv në email hr.ot.capital@gmail.com

Për pyetje të tjera ju lutemi na telefononi në: +38349365160

Share

Advertising
Advertising
Facebook