business

Shitëse

 • star Publikuar: 04-09-2023
 • star Skadon: 04-10-2023
Kompani Office Shoes
Kategoritë Shitje
Numri i pozitave 2
Vendi i punës Prishtinë
Shikime 943

Office Shoes, për dyqanin në Albi Mall, po kërkon të punësojë:

 • Shitëse

Ne ofrojmë:

 • Pagë konkurruese,
 • Orar shumë të përshtatshëm dhe respektim i kodit të punës,
 • Ambient cilësor pune & ekip shumë bashkëpunues,
 • Trajnime të vazhdueshme.

Kërkesat e përgjithshme:

 • Preferohet përvojë pune paraprake në shitje,
 • Duhet të jenë metodik dhe të organizuar,
 • Fleksibile dhe e shpejtë në zgjidhjen e problemeve,
 • Kanë njohuri shumë të mira në kompjuter dhe produkteve që shet kompania.

Office Shoes është një zinxhir ndërkombëtar dyqanesh me një imazh shumë të njohur në shitjen e markave globale të këpucëve si: Lacoste, CAT, Tommy Hilfiger, Vans, Converse, Polo, Ralph Lauren, Calvin Klein, Dr Martens, New Balance, Birkenstock, Skechers, UGG, e shumë të tjera, me një cilësi të lartë e nëpërmjet një shërbimi të përkryer.

Ju lutem dërgoni Cv tuaja në adresën arberesha.halilaj@gmail.com

Shpalljet e fundit

Pastiçiere (Krepa, Pancake), Barist/e...

 • Publikuar: 23-09-2023
 • Skadon: 23-10-2023

Punëtor në sektorin e prodhimit dhe n...

 • Publikuar: 23-09-2023
 • Skadon: 02-10-2023

Arkatar/e në Market (2), Sektorist/e ...

 • Publikuar: 23-09-2023
 • Skadon: 30-09-2023

Program Officer - Information Integri...

 • Publikuar: 23-09-2023
 • Skadon: 02-10-2023

Kryesues-e i-e njesise ligjoredhe per...

 • Publikuar: 22-09-2023
 • Skadon: 28-09-2023

Korres/e dhe paketues/e, Prodhim

 • Publikuar: 22-09-2023
 • Skadon: 06-10-2023

Punëtore në Administratë

 • Publikuar: 22-09-2023
 • Skadon: 22-10-2023

Menaxher i prodhimit

 • Publikuar: 22-09-2023
 • Skadon: 15-10-2023